Nový začátek

9. ledna 2016 v 10:20 | Andy |  What I think
Už nějakou chvíli tu mám otevřenou stránku s novým článkem, ale pořád nevím, jak začít. Začátky jsou vždycky těžké, následují totiž po nějakém konci. A mě hrozně trápí a mrzí, že tento blog umřel. Vlastně ani nevím proč, před několika dny jsem si to tu pročítala a rozhodla jsem se vrátit. Píšu i tak trochu, protože to je mé novoroční předsevzetí, ale také kvůli tomu, že nutně potřebuju místo, kam můžu anonymně vše napsat. Vypsat se ze svých pocitů a myšlenek, postěžovat si, ale také podělit se o své radosti a starosti a pátrat po radách. Chci předávát ostatním své zkušenosti. Posledních pár dnů roku 2015 nebyli zrovna růžový. Málem jsem ztratila někoho na kom mi záleží nejvíc ze všech a ikdyž se teď zdá vše v pořádku, pořád mám v sobě pocit, že něco není tak, jak by mělo a to mě přimělo přemýšlet sama nad sebou. Víte, mnoho lidí si myslí, že vše, co dělá, dělá pro dobro ostatních. Ale opak je pravdou, v dnešní době děláme skoro vše vážně a vážně jen pro sebe. Nevěřila jsem tomu, ale teďka už chápu, jak některá má slova mohla toho úžasnýho chlapa, kterýho mám bolet. Protože ikdyž je to chlap, má city stejně jako já a já ho ne vždy dobře poslouchala. Ano, otevřeli se mi oči a já teď jen a jen doufám, že mi odpustí a dá mi šanci, aby vše bylo tak, jak má. Pokud si někdo tento článek přečte - chci vám říct, že někdy se zastavit, párkrát se nadechnout a počítat do 10 je lepší než miliarda hádek, protože v hádkách se mnohdy řeknou slova, která můžou hrozně ublížit a hádky jsou zabijáci lásky, štěstí, spokojenosti, přátelství...

fireworks, 2016, and new year image

S novým rokem přichází spousta nových výzev a překážek. A letos jich je požehnaně. Za devět sí oslavím svých posledních -náct (19) a přijde maturitní ples, přihlášky na VŠ, maturita, přijímačky, stěhování... několik let se na to připravuji, ale teď, když to přišlo, mám pocit jakobych neuměla nic, jakoby to přišlo náhle a bez varování. Když jsem se poprvé podívala na svůj mobil a uviděla, že je 1.1.2016... chtěla jsem utýct. Daleko. Posunout čas. Zastavit ho. Cokoliv.. jen ne být tady.. dobře, další novoroční předsevzetí je, abych se z toho všeho nesesypala.

Stejně jako pro mě byl těžký začátek tohoto článku, tak stejně nevím, jak se rozloučit a ukončit to. Snad jen, že doufám, že mě múza bude provázet více, jak v minulém roce a prosím sama sebe, abych svá novoroční předsevezetí úspěšně během roku vykonala.
Peace & Love
Andy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama