Kdo je Andy?

6. října 2014 v 17:44 | Andy
Ahoj,
mé jméno je Andy, přesněji Andrea. Jsem neuvěřitelně šťastná a zamilovaná 17letá holka. Jsem ve třetím ročníku na gymplu a marně se pokouším přijít na to, co se živote. Dřív než jsem uměla pořádně chodit, žačala jsem vnímat a milovat hudbu a ihned po tom tančit. I do dnešních dnů je tanec pro mě jednou z nejdůležitějších věcí v životě. V roce 2012 jsem začala hrát divadlo. Nejdřív jsem pouze tančila v jedné divadelní hře. Nyní hraji ve dvou divadelních hrách.
Jsem mírně praštěná a můj život by bez smíchu, mého muže a mých přátel nebyl. I přesto mívám melancholické chvilky a deprese ( to víte, kozoroh). Bývám vztahovačná, urážlivá, protivná a sobecká. Nedokážu pořádně ovládat svoje emoce a díky tomu bývám hádavá. Na druhou stranu jsem ambiciózní, ctižádostivá a vytravalá (aspoň, co se povinností týká). vždy se snažím pomoct každýmu, kdo o to požádá. Ráda se seznamuji s novými lidmy. Můj život se občas točí tak, jak bych nechtěla. Proto utíkám pryč z tohoto světa. Jsem tak trochu snílel.
Nemám ráda diskotéky, nepiju alkohol a nenávidím drogy. Mým nejlepším kamarádem byl/je/bude Harry Potter. A taky Kačenka. A Peťulka. Můj volný čas trávím s mým milovaným, s kamarády nebo se jenom tak toulám městem. Zbožňuju vůni lesa a deště. Mým nejoblíbenějším ročním obdobím je jaro. Miluju recepty Jamieho Olivera a Top gear. A taky ty chlupatý, mňoukající, roztomilý kuličky. Hlavně mojí kočičku - Elišku. Hudba? Hip hop, rap, trap, underground (YZO for life! 420), reggae, dancehall, drummy, dupstep. A Miley Cyrus.
Největší sen? Chtěla bych procestovat svět a nikdy nebýt normální. Chci mít dvě děti, dům se zahradou, americkýho pitbula a kočku. Chci najít v životě štěstí a žít život přesně tak jak chci. Proč bloguju? Chci mít místo, kam můžu vypsat všechny svoje nálady, pocity a zážitky.
Více o mě se dozvíte v rubrikách 'Tags' a '30 days challenge'
Děkuju všem za to, že jste zavítali na můj blog! Budu ráda, když se z vás stanou pravidelní čtenáři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama