Srpen 2014

2.8.2014

2. srpna 2014 v 15:04 | Andy |  Ze života
Jsem teď lehce časově a především kreativně vyčerpaná. Najednou nevím, co psát na blog. Takže deníček to jistí. Poslední dny jako ostatní :). S tím, že jsem celý víkend u přítele. Zrovna hraje Call of Duty 4 a máme puštěný simpsny a já se rozhodla napsat článek. Je už srpen a mě se pomalu, ale jistě začínají klepat nervy z toho, co mě čeká v září. Bude to hroznej mazec. Máma jela k babičce a já tam musím jet příští týden taky. Děda je v nemocnici, protože mu vyměňovali kyčelní kloub. Takže jsme se sestrou udělali obchod. Ona u nás se svým přítelem a já celý víkned u přítele, ale kdyby to zjistila máma tak by mě přetrhla jako hada. Nechápu to, ona mi ten vztah asi nepřeje.. protože jinak by mi dovolila tady bez problémů být.
Dneska jsme vstávali s obtížemi už v sedm. Jeli jsme s jeho rodiči do Polska. Miláčkova sestra má za měsíc svatbu a tak jsme jeli koupit nějaké potřebné věci a tomu mýmu vybrat nový oblek. Uhh, to byl pohled. Když váš hiphoper, co chodí ve velkých tričkách, teplákách nebo riflích a bejskou na hlavě; je najednou v kvádru. Strašně mu to sluší a budeme krásnej páreček na svatbě. Třeba chytím kytici. Hehe.
Za chvíli pojedeme asi na koupálko nebo jenom do města. Včera nám totiž podařilo zlomit skejta, takže není na čem jezdit. Docela smůla :(. No, nemám toho moc, co říct. Snad mě brzy políbí múza a já budu vědět o čem psát.

xoxo
ANDY