Duben 2014

27.4.2014

27. dubna 2014 v 21:25 | Andy |  Ze života
Tak jo, tohle bude asi vážně jenom deníčkovej blog. No co se dá dělat.
BOMBA VÍKEND! Wow, ještě teďka to všechno vstřebávám. Pátek byl tak povedenej aneb hradeckej majáles. Umírám ještě teďka když si na to vzpomenu. Bylo to tak nádherný a úžasný. Jak jsme tam s Kačenkou blbly jak pominutý. Všech 7 koncertů, na kterých jsme byly jsme si vystály v první řadě. A nejlepší? SKYLINE!! WOOW! Hlava mi duní ještě teď a v uších mi píská. To byl takovej nářez, slova nestačí. A pak? Monkey bussiness, prago union a vrchol večera - Majk Spirit (ňuňan). To, jak jsme tam stály, on si rapoval 'Hviezdy' a my koukaly na ten boží ohňostroj, co byl. Všichni lidé kolem měli ruku hore a mávali s ní, zapalovače a mobili zářily a mě po tvářích tekly slzy stěstí a myslela jsem na mou lásku. Bohužel, miláček se mnou nebyl, nějako mu to nevyšlo a moc nepočítal s tím, že spolu někam pojedeme takhle na rychlo.. Super den s nejlepší kamarádkou!! <3 love ya, my girl!

Sobota? Vtipná. Šla jsem spát asi ve dvě ráno a vzbudila se naprosto čilá už někdy v osm. Vstala jsem, nasnídala se a šla uklízet. S mámou jsem se stihla několikrát pohádat a sestra byla na zahradě. Udělala jsem oběd a maminka zase plácla pár ptákovin :D (prej babička a děbeček - super přeřek :D). Po obědě jsem upalovala do skateparku! Pět dní jsme se spolu neviděli a mě to přislo jako věčnost. Když jsem tam přijela byla tam moje nejlepší kamarádka, se kterou jsem strávila čtvrteční odpoledně po xxx letech, se svým přítelem. Nakonec přijelo ještě pár kámošů a byl z toho prima den. Dobře pak začalo pršet a my všichni (8 lidí) jsme byli schovaní pod u-rampou na skateboardech a čekali až to přejde. hehe, asi po hodině jsme to vzdaly, sebrali si věci a šli jsme k nám. Nejde ani slovy vyjádřit, jak já ho miluju! Strávili jsme celý odpoledne v pelechu, koukali jsme na simpsnovi a plácali takový ptákoviny. Pro změnu mě zase zlechtal :D.. v tu chvíli jsem měla takovej zvláštní pocit.. takovýto.. když najdete tu spřízněnou duši, jak se k němu chcete hrozně tisknout a už ho v životě nepustit.. tu lásku.. love. Večer jsme pak měli 2. premiéru naší hry :D To byla akce. Užila jsem si to!! :) Nejlepší lidi a nejlepší kapela! (Druhá identita) Dneska jsem se konečně mohla dospat!! Vstala jsem až k obědu a pak jela hnedka do skateparku, celý den jsme se zlatem blbli na skatu a bylo tak úžasný počasí, že to ani nejde popsat. jak jsem si tenhle den užila. Sice jsem sedřená, mám naraženou prdel a všechno mě bolí, ale bylo to skvělý! Lásko, miláčku, broučku - s tebou jsem nejšťastnější, s tebou mi je fajn, díky tobě jsem taková jaká jsem! Děkuju Ti za všechno, zítra to budou dva měsíce, co už jsme spolu <3. MILUJU TĚ!!
23.4.2014

23. dubna 2014 v 17:40 | Andy |  Ze života
Love, love, love
Zase mě dneska popadla chuť vypsat se ze svých pocitů, ne proto, aby to někdo četl, ale abych si v tom udělala pořádek. Do teď nemůžu uvěřit, že po takové době, co jsem se trápila a co jsem byla nešťastná, se tohle všechno otočí a já budu teď nejvíc spokojená a šťastná. Slyšet, že vás někdo miluje a vědomí toho, že mu na vás záleží, a že jste pro něho důležití je neuvěřitelné. Nejdřív jsem se hrozně bála, co z toho bude. Bála jsem se věřit a důvěřovat někomu. Už tolikrát jsem se v lidech zklamala, že jsem nevěděla jestli něčeho takového budu ještě schopná. Pak přišel on, vzal mojí ruku a řekl, že chce se mnou být. Prý byl pitomec a neuvědomil si, co všechno mohl mít a doufá, že mu dám šanci, poslední. Řekněte holky? která by odolala? Když před vámi stojí váš princ, váš vysněný muž. A teď? Mám člověka, co není jenom mým klukem, partnerem. Mám někoho, kdo je i mým nejlepším kamarádem, někoho, o kom vím, že mě nezradí a že tu bude pro mě. V dobrým i ve zlým. V poslední době se toho stalo tolik.. nevím, kde bych měla začít. Za ty poslední 2 měsíce, co jsme spolu, se toho stalo tolik, že si ani všechno nepamatuju. Naše odpolední/večerní dýchánky u nás, zalezlí v posteli, koukáme na filmy. Dny ve skejtparku. Soutěž v RK. Benzínka. Den u něj. Naše první společná noc. A vůbec moje první noc s klukem. Při vzpomínce na TO se ještě teďka celá rozchvěju :3 úžasný to bylo! :) Vyplatilo se počkat si a když ještě před půl rokem bych týhle představě nevěřila a nechtěla bych aby se to stalo, teď jsem ráda. Možná časem napíšu celej ten příběh, jak to bylo..

Celkově jsem březen a duben měla hodně nabytý. Divadlo, soutěže, premiéry, akce, párty, rodinné oslavy. Snad každý víkend něco. A teďka? Pátek Majáles v HK a v sobotu 2. premiéra!! Čarodky a 1. máj!! 8. května Praha.. bude toho ještě hodně :). Však to znáte, volna díky maturitám. Státní svátky. Potom jedu do Německa na Miley Cyrus a je květen v hajzlu.. neuvěřitelný jak ten čas utíká. Co se týká dnešního dne, nemám co říct ani co dělat. Dneska jsem byla po prázdninách ve škole, měli jsme volno i včera. Docela mazec, takhle se vrátit. Dneska budu nejspíš doma, potřebuju si trošku vydechnout. Tyhle prázdniny byly náročný :P.. Třeba už teďka začnu zase psát, chybí mi to, ale čas není.. Uvidíme.. papa