Březen 2014

9.3.2014

9. března 2014 v 20:27 | Andy |  Ze života
Už asi 10 minut tu sedím a přemýšlím nad slovy, kterými tento článek začít. Sedím tu a koukám kolem sebe a nevím, co dřív napsat.. a když nad vším tak přemýšlím.. je toho prostě moc. Za tu dobu (těch pár dní no), co jsem nepsala jsem byla nejdřív tak hrozně zhrzená životem, že jsem nevěděla jestli tu mám dál být. A pak obrat o 180°. Jsem teď ta nejšťastnější. Ale nejdřív od začátku. Ty dny, než jsem pozastavila blog byli nejhorší za hodně dlouhou dobu. Nevěděla jsem kam patřím, ke komu patřím.. Nevěděla jsem proč žít. Začala to tou posranou PRAHOU! Podrobnosti vám říkat nebudu, chci na to zapomenout. Nic jsem nestíhala, ve škole měla problémy. Doma měla problémy. Se všema se hádala.. a nejhorší byl ten pocit. Ten pocit, že všichni kolem vás jsou šťastní a vy.. vy jste na dně. Je to tak zničující pocit. Kdo nezažil nedokáže pochopit o čem tu mluvím. Po tom Valentýnu se to všechno tak začlo zvrtávat, že to snad ani nebylo horší.
Bože, jsem ŠŤASTNÁ, že už je to za mnou! Nevím proč.. najednou se začlo všechno dávat do hromady. Podívala jsem se na tajemství a začla myslet na ty šťastný věci. A přitáhla si je k sobě. Po tom, co jsem si zvolila volitelky (ZSV, D, AJ) jsem dostala novou chuť do studia. Začala jsem se soutředit výhradně na školu a všechno vytáhla. Stala se ze mě vzorná studentka. I fyzika mi začíná jít! Usmířila jsem se s holčinou, se kterou jsem se nebavila a několika lidem jsem konečně řekla svůj názor. Začala jsem žít a přestala se bát mnoha věcí. Nebylo to poprvý, co jsem si prošla takovouhle depresí. A zase mě to posunulo dál. Změnila jsem úhel pohledu na některé věci a část svých názorů.
Ležím tu teď v posteli a z obličeje se mi vynořuje ten přiblblej úsměv zamilovanosti. Ano, láska. Věc, která mi v posledních dnech tak zpříjemnila život. Už jsem tu o něm několikrát psala. Ano, ten Silvestr. A ano, je to ten, co mě tak sere! Vím, že jsem si díky němu prošla mnoha těžkými chvílemi a pohádala se s tolika lidma. Víte... on je ten důvod proč tenhle článek vůbec píšu. Náš osud a naše cesty jsou tak zamotaný, že by se z toho jeden zcvoknul. Jo, byla jsem rozhodnutá poslat ho navždy do prdele. Navždy ho odříznout a vymazat ze svýho života. Pán si ale napíše a já jsem v sedmým nebi že. Dobře, po tom, co jsem mu hystericky řekla, že ho miluju a že ho nechci vidět, že je to čůrák a hajzl, jsem každý den sledovala jeho facebook. Ovšem.. nikoho neměl. Bylo mi to divný, ale říkala jsem si, že mu třeba DOŠLO CO JSEM MU CHTĚLA ŘÍCT. Ani nevím.. pár týdnů na to, mi napsal ať přijdu do skateparku. Šla jsem tam, pozdravila se s několika lidma a jeho si prakticky nevšímala. Co začalo být divný? Že mi každý den psal jako 1. což NEBYLO NORMÁLNÍ. Začla jsem tušit nějakou.. chybu?... V pátek jsme šli zase ven. Když jsme zůstali konečně sami, všechno se seběhlo tak rychle. Prakticky už ani nevím, co jsme si řekli, co jsme udělali. Jenom si pamatuju, že jsem o půlnoci přišla domů od kamarádky v jeho mikině, se zprávou na facebooku, že mi děkuje, že jsem mu dala další šanci a že mu je se mnou krásně. A od tý doby? Od tý doby jen lítám. Teď tu sedím a koukám na ten dárek, co mi dneska dal. A nemůžu se vzpamatovat. Přijde mi to tak kouzelný a úžasný.. nejde tomu ani po tom všem věřit! Včerejšek byl tak úžasnej den. Jo dobře, je to děvkař a je úplně jinej jak já. Každý si žijeme ve svým světě.. A každý to odsuzuje.. jenže nikdo neví, co mezi náma je. Co jsme si řekli. Jak se k sobě chováme. Mám svý pochybnosti a bojím se, že mě chce jen do postele. Jenže, kdybychom se pořád jenom všeho báli, co to bude za život? Je to jen další zkouška v životě a vím to. Jsem připravená na to, co mi život teď přichystá. A jsme na to teď dva.

falling in love
Andy