1.2.1014

1. února 2014 v 13:14 | Andy |  Ze života
Helou, helou, helou!
A máme tu únor. Už měsíc si žijeme rok 2014 a já se jen divím, jak hrozně to uteklo. Ještě teďka s letmým úsměvem na tváři vzpomínám na Silvestr. Achjo. Když tak přemýšlím, co všechno mě čeká.. nejradši bych usnula na celej měsíc a probudila se v březnu. Faktem ale zůstává, že máme ty jarní prázdniny. S největší pravděpodobností pojedu na 3 dny za Prahu k babičce a dědovi. Takže asi přednastavím nějaký články.. jestli se mi bude chtít. Není tam internet totiž.
Koukali jste včera na Harryho? Já jooo. Měla jsem jet na ples, ale neměla jsem u koho spát a neměla jsem ani odvoz, takže smůlča :(. Třetí díl - vězeň z Azkabanu - je můj nejoblíbenější. Protože už je to napínavý, ale ne tak temný jako ty poslední díly. Ovšem štve mě, že bradavický hrad je od tohoto dílu jinej. No fakt! Jsem jediná, koho štve, a kdo si všiml, že Hagrid má svojí chajdu jinde, že temný les někam zmizel, a že najednou je tam takovej ten divnej křivej most nad propastí, která tam taky nebyla? A co Prasinky? :D Vůbec nechápu, kde jako jsou. Protože při pohledu z výšky na jezero a hrad nikdo vidět nejsou.. a přitom jsou hnedka pod hradem. Jsem moooc velká perfektcionistka.
Což mě přivádí k myšlence, že tenhle design se mi nelíbí. A asi to předělám, protože to tu chci mít takové, blogové.. No uvídím jak se mi bude chtít. Napadá mě, co byste tu chtěli za článek? Víte, mám tu sice docela dost rubrik, ale nevím, co psát. Teda vím, ale nevím co dřív :D. Takže nějaké nápady, návrhy? Vytvořím novou rubriku 'fashion inspiration' a 'pics'. Budu tam dávat různé obrázky z WHI a inspirace na oblečení apod.
Pro dnešek toho moc v plánu nemám, nejspíš budu doma a koukat na biatlon. Nebo tak něco. U nás totiž hrozně fouká, takže se mi překazily plány... No nic, zkusím ještě vyplodit nějaký smysluplný článek a nebo něco udělat s tím designem, jinak tady se můžete zapsat do mých 'netdarlings'.

pac a pusu,
Vaše Andy


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ladyparanoid ladyparanoid | Web | 1. února 2014 v 20:43 | Reagovat

pics pro tuhle rubriku jsem :D  bude to dost zajímavé i ta druhá. užij si to u babičky a dědy... :D :D já jsem now u babi, ale ta net má :D :D taky jsem vzpomínala teď na silvestra jak jsem si četla tvůj článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama