Únor 2014

Pozastavení

24. února 2014 v 18:57
Ahoj.. dlouho jsem se neozvala. Nemám na nic náladu, nedokážu se soustředit a chci začít jinak žít. Nemám moc času a soustředím se na školu proto chci na chvíli pozastavit blog. Chci se tím omluvit affs, na vaše blogy chodit budu, pokud budu mít čas, ale články nejspíš psát nebudu. Mám totho teďka fakt moc.. a špatný období k tomu.. nemusím to snad už dál vysvětlovat ne? .. Mějte se a díky za návštěvu blogu!

15.2.2014

15. února 2014 v 21:02 | Andy |  Ze života
Krásný večer!!
Chtěla jsem napsat už včera, ale dávali Harryho a já byla totálně unaavená, že jsi i u toho usínala. Proč? Nee, vážně jsem nezažila žádný romantický večer s klukem, protože byl Valentýn. Byla jsem s čičinama na plese. Měly jsme tam předtančení takže jsme se zase nasmály, nafotily a udělaly spoustu hloupostí. A příští pátek další ples!! Včera jsem měla jít ještě na jeden ples ve městě. Jenže jsem domů přijela v půl desátý a převlíkat se do šatů, brát si jehly, líčit, osprchovat se a všechno se mi fakt už nechtělo a než bych se vykopala tak by bylo půl jedenáctý a přes celý město se mi fakt letět nechtělo. Takže aspoň ten příští pátek vyjde :3. A Valentýn? asi tak jako fuck valentine day, bangerz tour starts!! Hrozně se těším až pojedu do Kolína na koncert!! Bože, bude to nářez! Nejvíc, prostě.. queen cyrus <33
Na blog jsem teď neměla čas no, po prázdninách se vžít naplno zpátky do školy mi dává zabrat. Mám teď totálně na nic náladu a nic nestíhám, věčně zaspávám a nemůžu se dokopat k tomu dočíst tu knížku!! Fakt, kdyby měl den 26 hodin tak to stíhám!! :D ale takhle vůbec. Škola, tancování, divadlo.. kdo to má pořád stíhat?! Achjooo
A teď, když si vezmu, že v pátek teda jedu na ten ples. Předtančení máme v půl jedenáctý. Chceme tam tak do dvou být. Ráno v půl osmý vstávám, protože v půl devátý jedu do Prahy na smilers sraz. Upřímně jestli neumřu tak mě vážně Bůh miluje :D. Celkově ani nevím, co už psát. Snad jen, že ve středu jdu na masáž (jupííííí) a ve čtvrtek ke kadeřnici (jupííí - jo, zase na krátko). Hej tyo!! poslouchám teď expresradio :D a hrajou mrtě vykopávku! Joo, takovýhle věci mi dokážou zlepšit náladu :D. Další věc, který si všímám, že moje články často postrádají smysl. Nooo, to se vsákne :D (loool, hláška ze základky). Fakt už končím ..


Andy :3 :-*

Tacks

12. února 2014 v 15:26 | Andy |  Fashion inspiration
Omlouvám se, že jsem se neozvala, ale dřív jsem se k tomu nedostala.
Ahooooj,
Jakpak se máte? já teda docela fajn, dneska jsem šla ze školy dřív, protože jsem musela k doktorovi. Udělalo se konečně hezky takže jsem vytáhla jarní kabátek a lítám po venku. Tvrdě makáme na soutěže. V pátek začíná bangerz tour. V pátek máme předtančení na plese. A pak jedu domů, pro šaty, a jedu na jinej ples. Koukám na olympiádu. Ve škole se nudím. Mám ve škole američana. Fakt super týpek :D. Takhle bych to asi shrnula. Teď už inspirace na cvočkyyy :3 miluju jee!

•^•^•

10.2.2014

10. února 2014 v 16:28 | Andy |  Ze života
YEAH! I SURVIVED!
Krásné odpoledne! Ach ano. Dneska po týdnu prázdnin zase škola. Čekala jsem jenom to nejhorší, ale dnešek dopadl hodně dobře. Ráno jsme měli první 2 hodiny výtvarku - jelikož nás je tam 10 a byli jsme mrtvý tak jsme 'koukali' na film o impresionismu. Docela zívačka. Pak přišla španělština, kde jsme dělali nějaký cvičení a pak jenom, že kdo to přeříká svými slovy na minutu tak má jedničku. Nikdo nechtěl a tak vzal Báru, spolužačku. Má za jedna. Ale potom jsme měli ještě čas tak profesor, že si vezme ještě někoho, ale musí mluvit minutu a půl :D. Co myslíte? Koho vzal? Jasně, že mě. Celou hodinu jsem nic nedělala a vůbec nevěděla, o co jde. Tak jsem začla něco říkat a dal mi jedničku s tím, že jsem mluvila 2 minuty. Parááda. K tomu mi nedošlo, že je dneska desátýho a učitelka z češtiny bere ze začátku vždycky podle datumy. Když nám rozdala písemky (huuu mám za 2!), tak že si někoho vyzkouší. A kdo je 10. v seznamu? Ano, zase já. Přísahám na svojí kočku, že jsem si to přečtla jenom jednou před hodinou a okecala to na 2 :D. Fakt jsem měla dobrej den! Dějáček jsem taky tak nějako přežila.. Dala jsem si guláš k obědu a salát. A pak jela s klidem domů. Sice mě čeká učení se na biologii, zeměpis a literaturu, ale tyhle předměty mě docela baví.
Úplně nejvíc nechápu, proč všude je hezky a jenom u nás ve městě je pořád zima jak v prdeli a zataženo -.-. Jako docela mě to štve, chtěla jsem se jít projít a kouknout, co je novýho ve městě a nemůžu, protože prší a je tam tak hnusně, že bych se z toho zcvokla! Ve středu jdu ze školy dřív, musím na sedmnáctiletou prohlídku :D aspoň si zase pokecám se sestřičkou. No, ani nevím co už dál psát. Večír vám dám inspiraci na... to bude překvápko! :P

užívejte odpoledne :)
Andy


Dnešní svět

9. února 2014 v 19:45 | Andy |  What I think
Každý z nás určitě už slyšel: ,, Když já jsem byl v tvém věku...'' ,, V mojí době...'' apod. Jenže co my s tím? My žijeme teď a tady. V dnešním světě. Na jednu stranu jsem ráda, že máme tolik možností výběru, co dělat. Kam jet, kdy jet a prakticky vzato si můžeme dělat, co chceme. Mám tak hrozně moc volnou ruku, že ani nevíme, co dělat. A přitom každý si stěžuje na to, že nemůže to a to a bla bla bla. Fajn no, omezuje nás věk a peníze. Peníze, kolem kterých se dnešní svět točí. Jsou jich na světě hromady a každý je chcemít. Proč taky ne? Říká se, že za peníze si ty nejdůležitější věci nekoupíš. Ale nejlepší věc na penězích je, že dávají člověku svobodu. Svobodu toho, co si koupíme, kam pojedmee, kde a v čem budeme bydlet, co budeme dělat...
Co dál o dnešním světě říct? Hm.. Přijde mi zbytečný si nad tímhle tématem třepit pusu. Jeden můj známý (a troufám si říct blízký přítel) mi radí a snaží se mi vtlouct do hlavy svá moudra a zkušenosti. S klidem by mohl být můj táta.. Svět prý funguje podle tajemství. Aneb vše na co myslíme se stává skutečností. Jenže kokot kokotem zůstane a lidé se nezmění. A hlavně se změnit nechtějí. Nevím.. hlavně u nás v ČR. Náš národ je divný a já nedokážu být hrdá češka. Když jsme ve škole řešili homosexualitu a profesorka nám říkala, že určitě hnutí prosazuje, aby se už malé děti smiřovali s tím, že něco takového existuje. Toto hnutí začalo vydávat knížky s pohádkami pro děti. Např. o princi, který si měl vybrat za ženu princeznu, ale žádná se mu nelíbila. Až jednoho dne přijela do království princezna a princ se zamiloval do jejího bratra. Vzali se a žili spolu šťastně až do smrti v království dvou králů. V průzkumu u čechů, jaký na to mají názor, bylo, že to podporují a že proti tomu nic nemají. Když padla otázka jestli by to přečetli svému dítěti, odpovědí bylo, že ne, že je to divný. Co tím chci říct? Že prostě češi.. no. Víte? Když se něco řeší, tak je to super super, ale já sám bych to neudělal. Typické. Měla bych toho ještě na srdci hodně, ale nechi z tohohle článku dělat sloh na x stránek. Je to všechno o lidech, o tom, jak se budeme chovat. Jak budeme myslet a co budeme dělat. Všechno je v rukách našich a božích.Jednou nám to někdo spočítá.

Tumblaaa

2nd WHI ten

8. února 2014 v 15:12 | Andy |  Pics
Dobré odpoledne,
mám tu pro vás jenom pár obrázku v WHI. Od poledne uklízím a jsem úplně mrtvá, za půl hodiny jdu na tancování a hrozně mě bolí hlava. Je u nás krásně a já mám pokoj na jižní straně, takže mi tu praží slunce a mě bolí hlava jak čert. Krásné jaro máme venku že? :) Jsem šílená, ale nemůžu si pomoct - prostě si po 5 letech musím znova přečíst HP. Když jsem tak koukala včera na ohnivej pohár, došlo mi, že i když znám filmy na zpaměť, tak jakým způsobem to je napsaný v knížce nevím. A nedokážu si to ani představit, ani to popsat.. prostě konec. Takže dočtu to co mám a jdu na HP. Sestra mě sice říkala, ať na to seru, že toho mám na čtení milion. Jenže HP je prostě srdcovka. Teď už ty obrázky :))

ne csapd be magad a múlttal.Nem élsz ott többé...

7.2.2014

7. února 2014 v 19:16 | Andy |  Ze života
Tumblr
Háj háj helooou!
Moji drazí, vrátila jsem se vám. Nakonec jsem byla ráda, že jsem si trochu odpočinula. No ikdyž v určitým smyslu. Stejně jsem se párkrát pořádně naštvala a vypěnila. Ale pořádně jsem se najedla :D. Zkrátka, jsem ráda, že jsem tam jela, ale pár tejdnů mě tam nikdo nedostane :P. Výhodu to mělo v tom, že jsem přelouskala skoro 2 knížky. Když jsem jela domů a čekala hodinku na hlavním nádraží tak jsem prolezla všechny možný krámy. A v tally jsou si koupila legíny a svetr. Pak vám sem dám fotky, ale teďka už se mi to fotit nechce :D.
Jsem zvědavá, jak dlouho budu tenhle článek psát, protože sedím ležím v obýváku a s mamkou koukáme na Soči - úvodní ceremoniál (miluju ruský balet!!)
Prázdniny hrozně rychle utekly :/ a mě teď čeká náročný týden. Hned jak jsem přijela z Prahy domů, došla jsem si na záchod, hodila do sebe pozdní oběd a utíkala na tancování - ano, máme tento víkend něco jako soustředění. Aneb dneska od čtyř do půl sedmý, zítra od půl čtvrtý do sedmi a v něděli od devíti do dvanácti. A v neděli potom ve dvě do divadla na zkoušku. No a teď ještě učení do školy..
Ach, vy ani nevíte jakou jste mi udělali všichni radost!! Vážně jsem nečekala tolik komentářů u těch článků, co jsem přednastavila. A ta návštěvnost?! Málem se mi zatočila hrala :3 jste fakt skvělí! Díky za chválu a všechno! Moc moc to pro mě znamená a slibuji všem (a hlavně sobě), že tentokrát ten blog nestopím a pořád budu psát a dloooouho mi to tu vydrží! :3..
A konečně! Dneska dávají na nově Harryho!!! A dokonce ohnivý pohár. Láf, láf, láááááf! Už tady čekám, piju čajíčeeek.. JO!! To mi připomíná. Dneska jsem byla v paláci knih a hádejte, co tam mají? Anooo! Kouzelní zvířata a kde je najít; a taky Famfrpál v průběhu věků!! JŮŮŮ!!! Jednu za 200,- takže až budou prašulky tak si je povalím koupit, fakt je potřebuju!! Už dneska budu končit, skočím k netloves a pak si budu lebedit u televize a koukat na harryho :33

Andy

cats cats cats

6. února 2014 v 17:00 | Andy |  What I like
Cats <3

Cats, cats, kitten, kitten :3
Ach ano, kdo by nezbožňoval jejich roztomilé čumáčky, velké oči a měkoučké pacičky. Sama mohu říct, že jsem hrdou majitelkou jedné malé chlupaté potvůrky, které říkáme Eliška. Kdo by jim odolal? Miluju, když se ráno vzbudím, otevřu oči a vidím velká očka, která na mě roztomile hledí. Podrbu jí za ouškem, pod bradou, na bříšku, ona se začne se mnou mazlit a příst. Každý den se spolu probouzíme a ležíme spolu v posteli. Když vstanu, fascinovaně na mě kouká, co dělám. Když mi něco spadne, nastraží uši, vykulí oči div jí nevypadnou. Seskočí na zem a vše začne pečlivě očuchávat. Vždycky, když přijdu ze školy domů tak na mě čeká za dveřmi a pozdraví mě mňouknutím. Pohladím jí a ona na mě šťastně kouká, dám jí najíst a ona se mi začně otírat o ony a vrnět. Když si spolu hrajeme, zapomínám na všechny problémy, je něco jako moje nejlepší kamarádka. Ano, občas mě sice nakrkne, když mi v pokoji vyhrabe kytne nebo ukradne gumičku do vlasů a někam jí zašantročí. Ale copak se člověk může na něco tak roztomilýho a dokonalýho zlobit? Jak si hrajou a pacičkama strkaj do balónků, za kterýma se honěj a prostě aww.. Já kočky miluju :3.

Sweaters 1

5. února 2014 v 17:00 | Andy |  Fashion inspiration
Nazdárek všem :)
Tento článek je přednastavený, pravděpodobně jsem teď na cestě k mojí milované babičce. Absolutně se mi tam nechce, ale aspoň trochu změním prostředí a budu mít dost času na čtení. I když se tam nejspíš zblázním. Znáte to, pořád dokola, jestli nemáte hlad, žízeň, jestli vás něco nebolí, není vám zima, nechce se vám spát atd. Nebyla jsem tam už od prázdnin, takže je už na čase se tam ukázat. Výhodu to má, jelikož jedu přes Prahu a budu tam mít hodinu čas, že si můžu konečně něco koupit. Jupíí, shopping!! Kromě totoho to článku, pro vás mám ještě přednastavený článek do rubriky 'what i like'. Máte se na co těšit. Chci se tímto taky omluvit netdarlings, za to, že nebudu obíhat.. hned jak přijedu tak vám napíšu ;).
Co se týká článku tak tu mám pro vás inspiraci. Zima přeci jen pořád venku vládne, a proto není nad to zachumlat se do nějakého pěkného svetru. Užijte si inspiraci :).

Untitled | via Tumblr - image #1332081 by nastty on Favim.com

Things I want

4. února 2014 v 20:53 | Andy
Přemýšlím,
co vlastně chci. A tím myslím věci, které chci. Tohle mě dneska napadlo, když jsem šla do obchoďáku koupit pár věcí. Chodila jsem mezi regály a vážně přemýšlela, co bych chtěla. Nejsem žádná rozmazlená slečinka, která si dupne a všechno má. Naopak, všechny věci jsem vždy dostávala za odměnu. Moje kapesný bylo/je 250,- na měsíc... Když jsem přišla domů, vzpomněla jsem si, že jsem si s kamarádkou kdysi napsala seznam věcí, které bych chtěla (r. 2009). A pak mě napadlo, že bych to mohla rozšířit a sepsat sem. Koukala jsem tak do toho seznamu a většina věcí se mi za ty 4 roky splnila. Takže nejdřív vám tu napíšu těch 9 věcí z mýho deníčku a pak si sem připíšu ostatní. Vím, že je to článek o ničem, ale blog si píšu kvůli sobě. A já to tady mít chci :P.

1. nový pokoj - když tu teď tak sedím a koukám, co tu mám, vzpomenu si na to, jak jsem jednou ráno běžela pro velkej primalex, tónovací barvu a celý si to tu vymalovala a naimpregnovala... fuuj, makačka to byla.
2. nový mobil - po šesti letech to fakt už chtělo
3. nový notebook - díky tati
4. žehličku - vyhrála jsem v soutěži na ZŠ o nejlepší podzimní fotku
5. vlasy jako Miley - ehm, shodou okolností taky mám :D
6. foťák - dárek k 15 od celé rodiny. malej, fialovej digitálek NIKON :))
7. snowboard - ano, sice se to kupovalo na třikrát, ale už je komplet.. jen se na tom naučit jezdit
8. kulma - tu jsem si chtěla letos koupit, ale nevyšli peníze... takže to ještě nemám :D
9. všechny CD Miley - no to už ani nechci :D
- tohle bylo z toho deníčku

10. boty na 12 cm+ podpatku - sním sním sním
11. takovej ten ultrasuperSWAG svetr
12. dloooouháááá dovolená u moře - snad se letos dočkám :)
13. velkou černou kabelku se zlatýma cvočkama - aneb můj školní batoh je fakt hrůza!
14. overal
15. obyčejný černý tenisky - člověk by ani nevěřil, jak je těžký je sehnat
16. Famfrpál v průběhu věků - vím, že tuhle knížku asi neseženu, ale moc ju chcuu :(
17. Kouzelná zvířata a kde je najít - taky ju chcuu :((
18. kvalitní sluchátka - jelikož už jsem pár tejdnů bez sluchátek..
19. roztrhaný džíny - mě se to prostě líbí
20. v neposlední řadě - která z nás by nechtěla šatník jako má Carrie, ze Sexu ve městě 2? :)

- časem přidám další věci, třeba mě něco napadne :). Jinak zítra odjíždím k bábince (pořád se mi tam nechce). Mám pro vás na každý den jeden článek, tak si to užijte a papa
Andy