Leden 2014

Wanna be my netdarling?

31. ledna 2014 v 16:11 | Andy
Po delším rozhodování jsem dospěla k závěru, že 'netdarlings' (affs) zprovozním. Beru blogy v podobném stylu jako mám já. Takže pokud chcete patřit do mých netdarlings stačí do komentářů napsat:

1. Přezdívku
2. adresu blogu.

Co se týká pravidel tak mám jen 2 - mít můj blog někde na blogu zapsaný a ukázat se na mém blogu minimálně 3x za týden a napsat smysluplný komentář k tématu :). Pokud se vám do několika dní neozvu, znamená to, že vás neberu.

Andy

TT: Zima

31. ledna 2014 v 12:05 | Andy |  What I think

ZIMA

Když se řekne zima, co si představíte? Já si představím bílou a modrou barvu, sníh, led, mráz, čepice, červený tváře, Vánoce, lyžování, snowboard, hory, zimní sluníčko, teplý čaj, sáňokování, bruslení. Pro mě je zima společně s jarem nejkrásnější období v roce. Líbí se mi, když sluníčko svítí na zasněženou krajinu a sníh se krásně třpytí. Mnoho lidí zimu nenávidí, neříkám, že je zrovna fajn stát na nádraží nebo zastávce autobusu a mrznout.
A co taqkhle Vánoce. Kdo z nás by si dovedl představit, že Vánoce slaví někde na pláži zalité sluncem a chodí venku v kraťasech a tričku? Jistě, člověk by si na to zvykl, ale pro mě osobně je to zvláštní představa. Na zimě je přeci tolik kouzelných věcí. Není nad to ležet v posteli, popíjet dobrý ovocný čaj, číst si knížku u zapálených svíček a občas se podívat ven, jak se z nebe sypou chuchvalce sněhových vloček. Bohužel, letošní zima není taková ta pohádková, kdy vás už jen pří pohledu z okna mrazí. Mě to aspoň ušetřilo namáhavé vybírání nových kozaček. Upřímně ale doufám, že se to ještě změní a pořádně napadne sníh. Ovšem ne na konci března!! Když se tak podívám kolem sebe, na facebook, tak logiku lidí nechápu. Nejdřví si všichni stěžujou na to, že žádný sníh není. Potom začne sněit a všichni si zase stěžují, že sněží. Jenom to dokazuje to jak naše generace neví, co chce. Neříkám, že nejsem naštvaná, když mám naplánovaný nějaký výlet, akci a začne sněžit a mrznout takovým způsobem, že musím být nabalená jak mědvěd a můj nos vypadá jak velká červená bambule. I přesto je zima to nejkouzelnější období a na procházky spící krajinou nic nemá :).


design 0.2

30. ledna 2014 v 17:32 | Andy |  Art
Ahojda, dneska jsem dostala chuť to tady trošku oživit, ten design bílej jak zeď mě přestal bavit a tak jsem chtěla něco jednoduchého a tmavšího. Byla jsem natolik líná splácat v PS něco pořádnýho, tak jsem vyrobila tohle podle měřítek blog.cz.. a jsem relativně spokojená. Na nějakou dobu. Celkově mi to dalo asi půl hodiny. Jen co se to tu trošku pohne tak přidám ještě něco do menu, jenom si to musím rozmyslet :P.
ještě se ozvu,
xoxo
Andy

29.1.2014

29. ledna 2014 v 17:17 | Andy |  Ze života

Zdravím všechny spolupachatele,
dostala jsem zase chuť napsat nějaké bláboly do rubriky 'deníček'. Za poslední měsíc se toho hodně změnilo. Uvědomila jsem, kdo za to stojí a kdo ne. Kdo jsou opravdoví přátelé a co je pro mě v tuto chvíli důležité. Hlavně jsem zjistila, že ten idiot, o kterém jsem psala minulý článek o silvestru je ten největší idiot, a že nemá cenu se kvůli němu trápit. Na druhou stranu mu ale mohu poděkovat za nespočet krásných vzpomínek, dnů a zážitků v posledních 2 letech. Děkuju. Je mi líto, že to mezi námi skončilo tak jak to je. A vím, že bych ti mohla napsat a vše by bylo OK. Nebudu se už ale trápit.

Neodpustím si také svou vlastní sebekritku na téma 'seru na blog'. Je to se mnou složité. ČÍm více vím, že mám hodně času, tím víc na to tady seru. Vím, že bych mohla udělat mnoho věcí a napsat mnoho článků jenom během víkendu.. Ale proč, když místo toho můžu sedět u ZOOMu a koukat na dokumenty. Jenže poté přichází ten pocit provinilosti... Ať narazím na jakýkoliv blog, kde je adminka aktivní, tak jí závidím. Přitom je to vše o přístupu. Dokázala bych to srovnat s mým přístupem ke škole. No radši o tom nebudeme mluvit.

Čekají nás teď pololetní prázdniny a náš okres také jarní. Na jednu stranu jsem ráda, protože si budu moct pořádně vydechnout po těch všech zkouškách a písemkách a nabrat druhý dech. Na tu druhou stranu mě to nehorázně štve, protože další prázdniny, které budeme mít jsou velikonoční. A to znamení asi 2 a půl měsíce školy. Proč?! Další věc, kterou jsme se dozvěděli jsou volitelné předměty a s tím výběr vysoké školy. V tuto chvíli jsem zahleděná do právnické fakulty v Brně. Jsem ovšem zvědavá na jak dlouho. Mám z toho obavy, chce se mi brečet, smát, utéct, zahrabat se, kopat, kousat... Jsem z toho vážně nervózní. Není den, kdy bych si nepoložila otázku, proč je život taková zkurvená svině a hlavně poměry v naší republice. Poslouchám teď óčko a hrajou písničku od Hurts - Wonderful life.. a ta část Never give up, it's such a wonderful life mě zaujala.. znovu by se dalo polemizovat o tom, jaký život je a není. Nejhorší na tom je, že to stejně jen tak nezměníme.

Dobře, když už jsem se dostala k těm jarním prázdninám tak mohu prozradit, že se tady tomu začnu věnovat! A byla bych ráda, kdyby se ke mě někdo přidal (šrámečku) a taky si rozjel blog. Jak ráda vzpomínám na ty svoje tisíce návštěv na starém blogu. Dobře, tak jsem si zase pobrečela a teďka můžu napsat to téma týdne. Ale nejdříve se podívám na Jamie vaří superrychlovky - miluju to :3.
čégo, Andy

TAG: Od A po Z

28. ledna 2014 v 10:14 | Andy |  Tags
Hrozně jsem chtěla nějaký tag udělat, ale nic jsem nemohla najít až jsem našla toto. Aneb ke každému písmenku nějaká moje vlastnost nebo oblíbená věc.

A - aktivní: nikdy nejsem jen tak v klidu.
- amerika: místo, kde chci jednou žít
- angličtina: the most beautiful language in the whole WORLD. Love it.
- ambiciózní
B - blázen: jo, často mi hrabe.
- bordelářka: často se musím přemlouvat k tomu, abych uklidila :D
- blues: miluju
- bílá: nejlepší barva
C - citlivá: brečím pomalu u každýho filmu a smutný písničky, klasika
D - drzá: ne, nevadí mi říct svůj názor a věčně se hádám
- divadlo: věc, bez které bych to už nebyla já, miluju to
E - energická
- empatická: co cítí někdo kolem mě, cítím i já
F - fantazie: věc, díky které přežívám, věc, díky které můžu kamkoliv utýct
- funky
- fialová
G - George Cloony: sexouš :3
H - hádavá: ne, že bych byla nějako extrémně výbušná, ale prostě hájim si svý názory :D
- herectví: amatérská herečka v místním div. souboru
I - intuice: vždycky na ní dám
J - jídlo: miluju miluju miluju
- jazz
- jednoduchost: nemám ráda přeplácané věci
K - kreativní
- Káťa: nejlepší kamarádka
- kosmetika: vášeň nade vše
- kočkomil: miluju kočky!
- knihomol: knížky, bez nic hby to nešlo
- kreslení
L - líná: ano v některých věcech opravdu ano
- láskyplná
- lilie: oblíbená květina
- láska: bez ní by to nešlo
- lenošivá: celej den v posteli miluju
M - máma: nejdůležitější člověk <3
- Marvel: zbožňuju komixy
- Miley Cyrus: idol
- Muni: vysněná škola
N - naivní: ano, věřím všemu..
O - otravná: vždycky si vydupu to, co chci :D
- optimistická: i když to podle článků moc nevypadá
P - praktická
- právnička: future job
R - růže: miluju je
- ten kretén R
S - sebevědomá
- samostatná
- svéhlavá
Š - šťastná: v určitých ohledech ano
T - Terka: moje nejmilovanější starší sestra
- tanec: my loveeee
U - ulítlá: :D:D
V - veselá
Z - zima: miluju zimu :)
Ž - žárlivá


Na milion věcí jsem zapomněla, jako vždy. A úplně vidím, že za pár měsíců, až si to zpětně přečtu, tak se budu sama době smát. Některá písmenka jsem vynechala, protože přeci jen na ň,ť,ď apod. se toho moc vymyslet nedá.

1.1.2014

1. ledna 2014 v 14:36 | Andy |  Ze života
♡2014♡
Šťastný Nový rok 2014!
Je mi jasný, že tenhle článek si přečte asi tak 0 lidí, ale jedno z mých novoročních předsevzetí je, začít se znovu věnovat blogu. Ani nevím, co mě k tomu vede. Možná ta potřeba vypsat se ze svých pocitů. Nebyla jsem nikdy na to, abych si psala deníček.. ee, to radši ten blog. Silvestr, ani nevím, co o tom říct. Strávila jsem ho s nejlepší kamarádkou a byla to taková žrací VIP párty. Se vším všudy jsme totiž Silvestr oslavily už se známými v neděli. No, radši na to ani nebudu myslet. Je mi blbě. Zase. Ale není to z chlastu nebo tak. Zase se projevuje moje psychika. Nevím proč to tak mám, ale asi mám nějaký podvědomní nervy a jsem z toho celá na prášky. Nenapadá mě nic, kvůli čemu bych se měla trápit, přesto teďka ležím v posteli, mám teplotu, je mi na zvracení, bolí mě v krku a nejradši bych odtud už nevylezla a probrečela hodiny a hodiny do kapesníků, a nebo koukala na filmy. A nejhorší na tom je ta moje fobie ze zvracení - dívte se jak chcete, ale ano i to existuje. Nevím, kde jsem k tomu přišla a je to pro mě dost těžké o tom psát, protože jakákoliv představa toho, že budu z.. je pro mě snad horší než kdyby mě napadla nějaká sebehorší nemoc na světě. Jo, jak na Nový rok, tak po celý rok. To se mám na co těšit fakt!!