9.10.2013

9. října 2013 v 20:01 | Andy |  Ze života

Vážení a milí,
Už na to vážně kašlu. Vždycky jsem si snažila nahnat, co největší popularitu a návštěvnost blogu. Seděla jsem hodiny u notebooku a spamovala ostatní blogy. Buď se to tu rozjede nebo ne. Vážně na to už kašlu.
V posledních dnech začínám pomalu a jistě propadat své podzimní depresi. Klasika. Paradoxem je, že sice tohle počasí miluju (deštivo, chladno), ale hrozně mě to deprimuje. Jo, vážně jsem hrozně divná. Ty jo, dneska jsem se při hodině docela zasnila a představovala jsem si, jaké by to bylo, kdybych se proslavila skrze blog. Cesta na žurnalistiku by byla otevřená jedna báseň. To mi připomíná můj zásadní problém aneb, co mám kurva po tom gymplu dělat?!!
Dneska jsem se po škole zahraba do postele a stáhla si Miley: The Movement. V angličtině. Rozuměla jsem celkově asi dvoum větám, ale i tak jsem se u toho rozbrečela. Tak hrozně jí miluju. To není možný. A ta fotka je prostě boží, musela jsem ji sem dát. Už jsem napsala o tom slohovku na facebook. A ne, nebudu to sem opakovat, možná jindy.
Do háje, já to óčko tak nesnášim. Jsem sama doma a chci si tu pustit hudbu, ale nebaví mě přepínat písničky na YT - hrozně líná jsem. *PLESK* Ono tam jsou pořád nějaký reklamy. No to mě poser.
Škola? Totálně mě to tam sere, ale co naděláme, že? Nejde ani tak o učení, jde tak nějako o všechno. I ti lidé tam.. už jsem si zvykla, ale nebaví mě to! Hlavně ráno. Vstávání a kdo řekne, že vstává rád, LŽE! (btw. hrajou šrouby a matice, normálně tu písničku nesnášim, ale teď si tu zpívám).
V neposlední řadě se poctivě připravujeme (to, že jsem nebyla už na dvou tréningách je detail) na nadcházející MS ČR v tancování a zítra jednou naše holky na MS ČR malých formací! Všichni držíme palce!

Paráda právě jsem se dozvěděla, že má začít sněžit.
Nechci z tohohle článku dělat nějakou slohovku jenže já si deníček nepíšu. Takže to bude tady. Joooo!! Budeme mít kočku! Po pěti letech jsme se ségrou ukecaly mamku, aby nám to povolila!! Takže za dva týdny, až budou v mých článcích překlepy, víte kdo mi leze po klávesnici. Teď když si zpětně čtu tenhle článek tak zjišťuju, že to vůbec nedává smysl. No stress, nechce se mi to přepisovat.

čauky mňauky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 V. V. | Web | 2. listopadu 2013 v 23:46 | Reagovat

Taky mi nikdo nechodí na blog, ispirovala jsem se tvým tagem, ale ještě ho nemám zveřejněný, snad Ti dám aspoň trošku radosti, kdyžtak by jsme se mohli stát " Affs" já tomu říkám DArling, a spolu to rozjet, máš docela zajímavé úvahy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama