6.10.2013

6. října 2013 v 21:17 | Andy |  Ze života
Můj blog, moje pravidla. Občas bych si vážně nafackovala a to nejen za to, že si něco slíbím a pak to nedodržím. Prostě za mnoho věcí. Třeba za to, jak jsem byla, jsem blbá a naivní. Jak jsem mohla tomu DEMENTOVI naletět na všechno, co mi říkal, co mi psal. Jo, minulost člověk nesmaže. Nikdy. Stejně jako ji nemůže změnit. Pořád mě prohání. Každý den musím myslet na ty osudné dny a chvíle, kdy jsem byla s ním. Doufala jsem, že už je to za mnou, ale není. Nikdy nebylo. Myslela jsem si o sobě, že nejsem jedním z těch lidí, co se skrývají před ostatními za tu pomyslnou masku 'je mi fajn, mám se skvěle'. Bohužel, já taky. Aspoň, že tohle jsem si uvědomila, když už nic jiného... Asi bych tuhle rubriku měla přejmenovat na 'zápisky z depresí' nebo tak něco. Mám pocit, že sem budu psát často. Znáte tajemství? Jo? Tak asi víte, že vesmír ovládají vibrace a naše myšlenky a pocity. Je těžký se přetvařovat v těhle věcech...
Ne musím si v tom už udělat pořádek! Jednou pro vždy! Nechci s ním už mluvit, nechci se s ním vidět, nechci ho mít na facebooku v přátelích! NE NE a NE! Nebudu si hrát na nejlepší kamarádku! Jo, jsem rozhodnutá. Vymažu si ho z přátel, jeho číslo, smsky. Konec.
,,Když ti život zavře dveře, otevře ti okno. Tak skoč!'' - Skočím, ale zatím nevím kam.
Všem jsem pro smích. Každý den, celý život. Ve škole, v partě, doma. Nevím, čím to je. Fakt nevím. Ještě že mám tanec, divadlo, knížky a smilers. Bez toho by to bylo vážně těžký. Nenávidím ty každodenná pohledy spolužáků a lidí ve škole.
Jsem jiná a za to se mi smějou. Co je do prdele špatnýho na tom, že medituji? Že mám nos pořád zavrtanej do knížek? Že se snažím psát povidky? Že nejezdím na diskotéky a neopíjim se každý den? Že nehulim? CO JE NA TOM ŠPATNĚ?! CO?!! Vysvětlí mi to někdo? NE! Nenávidím naše město, nenávidím ty lidi tady. Nenávidím to, že když se jdu projít do parku a projdu kolem lavičky tý party 'drsnejch' feťáků, tak na mě čuměj jak na marťana. Chci mít normální život. Nic jinýho. Prosím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama