TAG: my first time

21. září 2013 v 16:56 | Andy |  Tags
Původně jsem tenhle tag chtěla udělat až dýl, ale našla jsem ho na jednom blogu (tady) a nakonec mi to nedalo a jelikož se mi to hrozně libí, udělám to už teď!

1. Bavíš se stále se svou první láskou
Moje první láska byla docela jiná. Aneb jsem se seznámila přes facebook a jedním klukem a hrozně jsme se do sebe zaláskovali. Viděli jsme se jen dvakrát. Byl to i on, s kým jsem zažila svou první pusu. Dneska, když se potkáme, tak se pozdravíme a všechno v pohodě. Tak je to podobně i s dalšími dvěma exoty.

2. Jaký byl tvůj první alkoholický drink?
To už je trošku dýl, ale myslím, že to bylo s kamarádkami na Silvestra v roce 2009 a bylo to šampaňské. O 2 roky později jsem se opravdu pořádně prvně opila s těmi samými kamarádkami - po rumu, prostě zabijárna.

3. Jaká byla tvá první práce?
První práce, kterou jsem dělala a dostala za ní zaplaceno byla, když jsem před dvěma rokama prodávala tombolu na basketbalovém plesu a den na to prodávala na baru pití a občestvení na dětském karnevalu. To dělám každý rok. Opravdovou brigádu jsem měla až letos a to jsem prodávala točenou zmrzlinu v jedné hospodě ve městě.

4. Jaké bylo tvé první auto?
Auto samozřejmě ještě nemám, ale závidím američanům, že mohou mít auto už v 16. Jinak bych ho určitě měla! Doma auto nemáme, jsme ekologická rodina, co jezdí výhradně vlakem.


5. Kdo ti dnes jako první zprávu?
První zprávu, kterou jsem si dneska přečetla, byla odpověď mojí sestry na zprávu, ve které jsem jí poslala jedno video, kde tancuje jeden můj kamarád.

6. Kdo byl dne tou první osobou, na kterou jsi myslela?
To nevím určitě, ale myslím, že to byla moje ségra, když jsem si četla tu zprávu na mobilu a nebo moje mamka, když začala ráno smrkat v kuchyni.

7. Kdo byl tvým prvním učitelem?
Jeden z mých nejoblíbenějších lidí na světě! Byla to paní učitelka Tulková, kterou jsme měli v první a duhé třídě. Bydlela ve stejném vchodu jako já a občas mi s něčím pomáhala. Když měla zánět slepého střeva a měli jsme místo ní někoho jiného, šla jsem jí dát dárek od naší třídy s přáním brzkého uzdravení.

8. Kam jsi poprvé letěla letadlem?
To vím 100%, protože jsem letěla letadlem jen jednou - a to do Německa za tetou, která nám to zaplatila, protože chtěla, abychom si zase po dlouhé době viděli a koupila to také mě a mámě k narozeninám.

9. Kdo byl tvou první kamarádkou? Stále se spolu bavíte?
Upřímně, sloní paměť nemám, takže to nevím jistě. Vím, že jsem se kamarádila s kamarádkama z paneláku, chodily jsme spolu i do školky. Potom jsem měla ještě jednu kamarádku, se kterou jsem chodila až do devítky na základku. Bavím se už jenom s jednou - Peťulkou! Už je to 13 let, co jsme ty nejlepší kamarádky!

10. U koho jsi poprvé přespala?
To vím taky přesně. Přesně u té kamarádky, kde jsme strávila snad půlku života - u Adélky společně s Anetkou. Koukaly jsme na Titanic a dělaly si masáže. Nakonec jsme se o půlnoci přežraly chlebem a šly spát až někdy k ránu.

11. Kdo byl dnes prvním s kým jsi dnes mluvila?
S mamkou, když jsme se ráno zdravily.

12. Na čí svatbě jsi byla poprvé?
Byla to svatba mojí tety a jejího muže v německu. Bylo mi asi 5 a měla jsem krásné žluté šatičky a modrými a růžovými květinami a měla jsem k tomu slamáček a mašlí.

13. První zlomená kost?
První a poslední - malíček na levé noze :D. Byla jsem ve skákacím hradě a nějako blbě skočila a už to bylo.

14. První piercing?
Žádný nemám. Pokud se ovšem nepočítají dírky pro náušnice, které jsem měla hned po narození. Chtěla jsem další do ucha, ale nakonec jsem ráda, že je nemám.

15. První zahraniční země, kterou jsi navštívila?
Dobře, pokud dobře vím, myslím, že to bylo Německo, když mě máma s tátou jeli ukázat tetě a příbuzenstvu. Pak myslím Slovenko a Chorvatko.

16. Kdy jsi byla poprvé za školou?
Já? Nikdy! Dobře, pokud nepočítáme to, kdy nám je najednou hrozně moc špatně.

Dvě otázky jsem vynechala, protože bych na ně vážně neodpověděla. Našli jste něco podobného nebo se chcete s něčím pochlubit? Pište do komentářů.

Andy

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 22. ledna 2014 v 14:45 | Reagovat

Moc pěkne. Jen tak dál Andy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama