Září 2013

TAG: my first time

21. září 2013 v 16:56 | Andy |  Tags
Původně jsem tenhle tag chtěla udělat až dýl, ale našla jsem ho na jednom blogu (tady) a nakonec mi to nedalo a jelikož se mi to hrozně libí, udělám to už teď!

1. Bavíš se stále se svou první láskou
Moje první láska byla docela jiná. Aneb jsem se seznámila přes facebook a jedním klukem a hrozně jsme se do sebe zaláskovali. Viděli jsme se jen dvakrát. Byl to i on, s kým jsem zažila svou první pusu. Dneska, když se potkáme, tak se pozdravíme a všechno v pohodě. Tak je to podobně i s dalšími dvěma exoty.

2. Jaký byl tvůj první alkoholický drink?
To už je trošku dýl, ale myslím, že to bylo s kamarádkami na Silvestra v roce 2009 a bylo to šampaňské. O 2 roky později jsem se opravdu pořádně prvně opila s těmi samými kamarádkami - po rumu, prostě zabijárna.

3. Jaká byla tvá první práce?
První práce, kterou jsem dělala a dostala za ní zaplaceno byla, když jsem před dvěma rokama prodávala tombolu na basketbalovém plesu a den na to prodávala na baru pití a občestvení na dětském karnevalu. To dělám každý rok. Opravdovou brigádu jsem měla až letos a to jsem prodávala točenou zmrzlinu v jedné hospodě ve městě.

4. Jaké bylo tvé první auto?
Auto samozřejmě ještě nemám, ale závidím američanům, že mohou mít auto už v 16. Jinak bych ho určitě měla! Doma auto nemáme, jsme ekologická rodina, co jezdí výhradně vlakem.

design 0.1

21. září 2013 v 14:06 | Andy |  Art

Design 0.1
Můj první design na mám blogu je jednoduchý a rozhodně se mi líbí! Je puntikatý! Jak jinak, miluju puntíky. Začala jsem ho dělat někdy v 8 ráno, když jsem se vzbudila. Dělala jsem ho snad, se vším všudy - a tím myslím snídani, svačinu, sledování televize apod. - asi kolem 4, 5 hodin :D. Nojo, klasika se mnou. Jsem s ní 100% spokojená, na svoje minulé blogy, a že jich nebylo málo, jsem dělala vždycky mnoho různých složitých designů.. no už mě to přestalo bavit.

Jaký máte názor? :)